شرکت سولفوریک ایران

متن سربرگ خود را وارد کنید

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

مقدمه

شرکت سولفوریک ایران یکی از بزرگترین تامین کنندگان اسید سولفوریک با درصد های مختلف جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری در سطح کشور می باشد. که از چندین سال قبل فعالیت خود را در زمینه فروش اسید سولفوریک 98 درصد به صورت مستقیم و بدون واسطه و به شکلی گسترده در سطح ایران آغاز نموده است. خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری از طریق شعبات اصلی در شهرهای تهران و تبریز صورت می گیرد. و در سراسر کشور نیز از طریق نمایندگی های موجود در سطح کشور توزیع و به فروش می رسد.

اسید سولفوریک جزو پایدارترین اسیدها ، جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری و نگهداری آن در انبار می باشد. اسید سولفوریک به صورت مداوم و مستمر در انبارهای شرکت سولفوریک ایران جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری موجود بوده و قابل ارائه به مشتریان محترم می باشد. یکی از مزایای خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری از این شرکت ، خرید مستقیم و بدون واسطه به صورت عمده و خرده می باشد.

همچنین یکی از علت های اصلی خریدکارخانجات بزرگ و معروف کشور از شرکت سولفوریک ایران ، ارائه مواد اولیه باکیفیت در کنار نازلترین قیمت موجود در بازار با قابلیت ارسال محصول خریداری شده در سریعترین زمان ممکن می باشد. شرکت ما با دارا بودن امکانات گسترده حمل و نقلی ، روند تامین این محصول جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری را از نقاط مختلف کشور فراهم نموده است.

این مجموعه با مد نظر قرار دادن نیاز خریداران ، فروش این محصول را در انواع بسته بندی ها به صورت عمده و خرده انجام می دهد. خریداران محترم نیز می توانند جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری با نازلترین قیمت موجود در بازار ، از هر نقطه ایران اقدام به ثبت سفارش نمایند. لذا می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از شرایط فروش ، جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.

توضیح اجمالی در مورد خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

حال می خواهیم به توضیح اجمالی در مورد خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری بپردازیم. اسید سولفوریک در زمان های قدیم با نام جوهر گوگرد شناخته می شد. و یک نوع اسید معدنی بسیار قوی می باشد. که با هر درصدی درون آب حل می شود. فرمول مولکولی آن نیز H2SO4 بوده و دارای مولکول های قطبی می باشد. که دارای پیوند هیدروژنی هستند. واکنش اسید سولفوریک با آب نیز به شدت گرماده بوده و به راحتی درون آن حل می شود.

سرانه تولید اسید سولفوریک و به طبع آن خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری دارای تاثیر بسزایی در شاخص تعیین پیشرفت صنعتی کشورها می باشد. اسید سولفوریک یک مایع سفید رنگ ، بدون بو و با گرانروی بالا بوده که خاصیت انحلال پذیری بالایی درون آب دارد. واکنش ترکیب شدن آن با آب نیز ، یک واکنش به شدت گرماده می باشد. این ماده برای نخستین بار توسط ذکریا رازی کشف شده است. که آن را از طریق  تقطیر کانی های سولفات آهن و سولفات مس بدست می آورده است.

اسید سولفوریک مایعی شفاف با رنگ سفید و حالتی روغنی است. دمای ذوب آن نیز 10.35 درجه سانتی گراد و دمای ذوب آن نیز 337 درجه سانتی گراد و چگالی بخار آن 3.4 می باشد. این محصول با دارا بودن ویژگی های شیمیایی و فیزیکی منحصر به فرد خود ، کاربردها و مصارف متنوعی در انواع صنایع دارد. و بر اساس این ویژگی ها در صنعت آبکاری نیز کاربرد دارد. لذا خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری نیز با توجه به کاربردهای آن ، جهت استفاده در این صنعت صورت می گیرد.

 

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

انواع اسید سولفوریک قابل ارائه توسط شرکت سولفوریک ایران

 

 

 

انواع اسید سولفوریک

قابل ارائه توسط

شرکت سولفوریک ایران

اسید سولفوریک 98 درصد کشاورزی
اسید سولفوریک 98 درصد چرم سازی
اسید سولفوریک 98 درصد رنگرزی
اسید سولفوریک 98 درصد صنعتی
اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری
اسید سولفور یک 98 درصد باتری
اسید سولفوریک 98 درصد مواد شوینده

 

خواص و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مرتبط با خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

در این بخش از مطالب مربوط به خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری می خواهیم به معرفی برخی خواص و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی این محصول بپردازیم. بررسی و آگاهی یافتن از ویژگی ها این محصول کمک شایانی به خریداران در روند خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری خواهد نمود. توجه به این موضوع که اسید سولفوریک یک محصول کاربردی ولی بسیار خطرناک می باشد. لزوم آشنایی با خواص و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی این ماده را دو چندان می نماید.

با آگاهی یافتن از خواص این محصول هم می توان به بالاترین درصد بازده در خط تولید رسید. و هم باعث افزایش چشمگیر ایمنی کارکنان شد. در کنار این مسائل نیز ، مصرف کنندگان با بررسی دقیق اطلاعات و ویژگی های شیمیایی و فیزیکی این محصول ، ایده آل ترین و ایمن ترین شرایط را برای استفاده و نگهداری این ماده شیمیایی فراهم می نمایند. در جدول زیر نیز به برخی ویژگی های شیمیایی و فیزیکی مرتبط با خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری اشاره شده است.

 

عنوان یا مقدار ویژگی شیمیایی یا فیزیکی
اسید سولفوریک نام  آیوپاک
سولفات هیدروژن ، جوهر گوگرد سایر نام ها
H2SO4 فرمول مولکولی
مایع شفاف ، دارای رنگ ، بدون بو شکل ظاهری
98.078 گرم بر مول جرم مولی
1.84 گرم بر سانتی متر مکعب چگالی
10 درجه سانتی گراد دمای ذوب
337 درجه سانتی گراد دمای جوش
کاملا محلول به صورت واکنش گرماده انحلال پذیری در آب
26.7 cP at 20 °C گرانروی
۷۶۶۴-۹۳-۹ شماره CAS
WS5600000 شماره RTECS
R35 کد ایمنی
S26,S30,S45,S(1/2) شماره های نگهداری

 

آنالیز شیمیایی برای خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

در این بخش می خواهیم آنالیز شیمیایی مربوط به خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری را مورد بررسی قرار دهیم.  آگاهی از آنالیز شیمیایی یک محصول اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. که دانستن درصد خلوص ، مواد بکار رفته در ساخت آن ، ترکیب شیمیایی ، عناصر موجود در آن از جمله آن ها می باشند. همچنین آشنایی با آنالیز شیمیایی ، باعث افزایش آگاهی مصرف کننده برای استفاده صحیح و ایمن محصول و نیز بالا رفتن ایمنی درهنگام کار با محصول می گردد.

علاوه بر موارد فوق الذکر دانستن اطلاعات مربوط به آنالیز شیمیایی در روند خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری ، باعث افزایش کیفیت محصول و فرآورده تولید شده نیز می گردد. در جدول زیر آنالیز شیمیایی مربوط به خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری آورده شده است.

 

آنالیز شیمیایی اسید سولفوریک 98 درصد
مقدار واحد اندازه گیری عنوان
حداقل 98 درصد Wt% خلوص
حداکثر 0.0 Wt% باقی مانده کلسیناسیون
حداکثر 0.0 Wt% آرسنیک
حداکثر 0.0025 Wt% گوگرد دی اکسید
حداکثر 0.0 Wt% جیوه
حداکثر 0.0035 Wt% آهن
حداکثر 0.0 Wt% کادمیوم
حداکثر 0.0 Wt% سرب
حداکثر 0.0037 Wt% روی
حداکثر 0.0015 Wt% نیتروژن دی اکسید

 

کاربردهای کلی اسید سولفوریک

در این بخش از مطالب خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری به بررسی انواع کاربردهای آن می پردازیم. اسید سولفوریک جزو مواد شیمیایی پرکاربرد در بخش های مختلف صنایع  ، مخصوصا صنعت آبکاری می باشد. از انواع کاربردهای اسید سولفوریک می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 1. به ‌عنوان یک ماده خشک ‌کننده قوی
 2. یک اسید قوی با خاصیت اکسید کنندگی بالا
 3. کشاورزی
 4. صنعت چرم سازی
 5. تولید باتری
 6. تولید مواد شوینده
 7. صنعت نساجی و رنگرزی
 8. مصرف در رنگ های نقاشی ( نایلون‌های رنگی و جوهر تحریر )
 9. مصرف در فرآیند استخراج فلزات
 10. تولید انواع حشره‌ کش‌ ها
 11. صنایع کاغذ سازی ، تولید دستمال کاغذی ، روزنامه و مقوا

 

 

کاربرد های اسید سولفوریک ۹۸ درصد در آبکاری

حال می خواهیم به معرفی کاربردهای این محصول جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری و استفاده از آن در بخش آبکاری بپردازیم. سولفوریک یک اسید دیپروتیک قوی ، خورنده ، چسبناک ، رطوبت ساز و محلول در آب می باشد. یکی از مهم ‌ترین کاربردهای اسید سولفوریک ، مصرف آن در صنعت آبکاری می ‌باشد. که برای پاک ‌سازی و حل کردن آلودگی‌ های معدنی و از بین بردن اکسید از سطح فلزات و چربی ‌ها ، قبل ‌از آبکاری از آن استفاده می گردد.

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری نیز عمدتا برای استفاده در مصارف فوق صورت می گیرد. ولی برای آبکاری برنز بر روی سرب ، سولفوریک اسید ، اسید مناسبی نمی باشد. کاربردهای اسید سولفوریک جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری  و استفاده از آن در زمینه آبکاری عبارت‌ اند از:

تمیزکاری فلزات

اسید سولفوریک یک ماده تمیز کننده قوی است. در تماس با فلزات این اسید با اکسیدهای فلزی تشکیل شده از روی ، آهن و مس واکنش می‌دهد. و آن ‌ها را تمیز و صاف می نماید.

تصفیه و رنگ برداری فلزات

در  تماس با فلزات اسید سولفوریک لایه‌ ای از اکسید فلزی را از سطح فلز می زداید. و سطح را برای فرآیندهای بعدی آماده می نماید.

پاشش الکترولیت

خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری برای مصرف در فرآیند آبکاری الکترولیتی اسید سولفوریک به ‌عنوان جزو اصلی الکترولیت صورت می گیرد.

تولید فسفات

در این فرآیند سنگ فسفات با اسید سولفوریک واکنش داده و فسفریک اسید و گاز سولفور دی اکسید تولید می‌شود.

تمیزکاری و رنگ برداری قطعات پلاستیک

اسید سولفوریک ایت توانایی را دارد تا  لایه‌ها یی از روغن ، چربی و ذرات آلی را از سطح قطعات پلاستیکی برداشته و آن‌ها را تمیز نماید. و خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری برای این گونه مصارف صورت می گیرد.

 

 

روش های تولید اسید سولفوریک

در این بخش از مطالب خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری می خواهیم با روش های تولید اسید سولفوریک آشنا شویم. اسید سولفوریک یکی از مهم‌ترین مواد شیمیایی در صنعت می باشد. که با استفاده از فرآیند مجاورت ( تماسی ) تولید می گردد. به ‌طورکلی فرآیند تماسی تولید اسید سولفوریک دارای چهار مرحل زیر می باشد.

 1. استخراج گوگرد
 2. تبدیل گوگرد به گوگرد دی ‌اکسید
 3. تبدیل گوگرد دی‌ اکسید به گوگرد تری اکسید
 4. تبدیل گوگرد تری اکسید به اسید سولفوریک

یکی از مهم ‌ترین منابع تهیه گوگرد ، نفت و گاز طبیعی است. ترکیبات حاوی گوگرد نیز ، هم به شکل ترکیبات آلی و هم به شکل ترکیبات معدنی مانند (هیدروژن سولفید) هستند. و می بایست از نفت یا گاز طبیعی که به ‌عنوان سوخت یا مواد خام شیمیایی کاربرد دارند زدوده شوند. یکی دیگر از منابع گوگرد به شکل گوگرد دی ‌اکسید است. که حاصل فرآیند تصفیه فلزات می باشد.

تشریح و بررسی روش های تولید اسید سولفوریک ، برای مصرف کنندگان و مشتریان خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری ، امری حائز اهمیت می باشد. زیرا هر یک از روش های تولید اسید سولفوریک ، در درصد خلوص و کیفیت نهایی محصول تولید شده تاثیر گذار می باشند. و می بایست در نظر گرفت که اطلاع از این موارد در روند خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری دارای اهمیت ویژه ای می باشد. اسید سولفوریک را می‌توان در آزمایشگاه از واکنش گاز گوگرد دی ‌اکسید و هیدروژن پروکسید ( آب‌اکسیژنه ) بدست آورد.

روش دیگر برای تولید اسید سولفوریک ، سنتز سولفوریک اسید در آزمایشگاه با استفاده از فرآیند الکترولیز مس (ll) سولفات می ‌باشد. که برای انجام آن جنس کاتد می بایست از یک فلز مانند فلز مس باشد. که دارای رسانایی خوبی می باشد. و جنس آند نیز می بایست از جنس پلاتین یا زغال باشد تا با محلول واکنش ندهد.

خرید اسید سولفوریک 98 درصد مواد شوینده

خرید اسید سولفوریک 98 درصد مواد شوینده

اطلاعات ایمنی برای خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

شناسایی خطرات اسید سولفوریک 98 درصد
تاثیرات حاد اسید سولفوریک 98 درصد بر سلامت

اسید سولفوریک 98 درصد در صورت تماس با پوست و چشم درای خاصیت خورندگی ، تحریک کنندگی و نفوذ کنندگی می باشد

باعث آسیب جدی و ایجاد سوختگی های شدید می گردد

اثرات سرطان زايي این ماده توسط آژانس بين المللي تحقيقات بر روي سرطان ، در گروه 4 دسته بندي گردیده است

سرطان زايي اين ماده در انسان اثبات شده و توسط اداره ايمني و بهداشت حرفه اي آمريكا به اثبات رسيده است

توسط كنفرانس آمريكايي متخصصين بهداشت صنعتي، در گروه A2 (مظنون به سرطان زايي در انسان) دسته بندي شده است

اسید سولفوریک 98 درصد براي ارگان هایی از قبیل كليه ها ، ريه ها ، قلب ، سيستم قلبي و عروقي ، قسمت فوقاني دستگاه تنفسي ، چشم ها ، دندان ها بسیار سمی می باشد

مواجهه طولاني مدت و يا مواجهه مكرر با اسید سولفوریک مي تواند سبب آسيب جدی به ارگان هدف گردد

تماس مداوم و يا طولاني مدت با اسپري ميست اين ماده مي تواند سبب تحريك مزمن چشم ها و تحریک شدید پوستی گردد

در خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری باید در نظر داشت. که تماس مكرر يا طولاني مدت در معرض اسپري ميست اين ماده ممكن است. باعث تحريك دستگاه تنفسي شود و منجر به حملات مكرر عفونت برونشي شود.

در خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری باید توجه نمود. که مواجهه مكرر با يك ماده بسيار سمي ممكن است. منجر به نقصان در سلامت عمومي فرد شود. كه اين امر از طريق تجمع سم در يك يا بسياري از اعضاي بدن بروز می نماید.

اقدامات و کمک های اولیه در صورت مواجهه با اسید سولفوریک 98 درصد
در صورت تماس با چشم

اگر لنز تماسي در چشم مصدوم است سریعا آن را خارج نماييد

در صورت تماس اين ماده با چشم ، فورا چشم ها را با مقدار زيادي آب حداقل به مدت 15 دقيقه شستشو نمایید

برای شستن چشم از آب سرد استفاده نمایید

هر چه سریعتر به به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه نموده و مراقبت هاي پزشكي لازم را دریافت نمایید

در صورت تماس با پوست

در صورت تماس اين ماده با پوست ، به سرعت لباس و كفش هاي آلوده را از تن مصدوم جدا نمایید

فورا پوست را با مقدار زيادي آب شستشو نمایید

قسمت تحريك شده پوست را با يك كرم نرم كننده پوست بپوشانيد

برای شستشو از آب سرد استفاده نمایید

قبل از استفاده مجدد از لباس های آلوده ، آن ها را شسته و تمیز نمایید

كفش ها نیز را به صورت كامل تميز نمایید

هر چه سریعتر به به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه نموده و مراقبت هاي پزشكي لازم را دریافت نمایید

در صورت تماس شدید با پوست فورا پوست را با صابون ضدعفوني كننده بشوييد

قسمتي از پوست را كه با اين ماده تماس پيدا كرده با كرم آنتي باكتريال بپوشانيد

هر چه سریعتر به به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه نموده و مراقبت هاي پزشكي لازم را دریافت نمایید

در صورت استنشاق

اگر اين ماده شيميايي مورد استنشاق قرار گرفت سریعا فرد مصدوم را به هواي آزاد ببريد

در صورتي كه تنفس فرد قطع شد ، به مصدوم تنفس مصنوعي بدهيد

اگر تنفس به سختي انجام مي شود ، به فرد مصدوم با دستگاه ، اكسيژن مصنوعي بدهيد

هر چه سریعتر به به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه نموده و مراقبت هاي پزشكي لازم را دریافت نمایید

در صورت استنشاق شدید هرچه سريعتر مصدوم را به هواي آزاد و محلي ايمن منتقل نماييد

لباس هاي مصدوم را باز کرده و كراوات ، جليقه ، گردن بند ، كمربند و امثال آن را در بياوريد

اگر تنفس به سختي انجام می شود به فرد مصدوم  دستگاه اكسيژن متصل نماييد

اگر تنفس مصدوم قطع شد ، تنفس دهان به دهان را شروع نمایید

هر چه سریعتر به به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه نموده و مراقبت هاي پزشكي لازم را دریافت نمایید

در صورت بلعیدن و خوردن

به هیچ عنوان فرد مصدوم را وادار به استفراغ ننمایید

به فرد مصدوم به هيچ وجه چيزي نخورانيد مگر با تشخيص پزشك

اگر فرد مصدوم بي هوش است ، به هيچ وجه چيزي به وي نخورانيد

كراوات ، جليقه ، گردن بند ، كمربند و امثال آن را سریعا در بياوريد

هر چه سریعتر به به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه نموده و مراقبت هاي پزشكي لازم را دریافت نمایید

 

اقدامات مورد نیاز در صورت نشت و انتشار تصادفی اسید سولفوریک
در صورت پخش جزیی اسید سولفوریک

آلودگي ایجاد شده را با آب رقيق نمایید

با مقدار مناسبی پارچه آن را تميز نمایید

ماده منتشر شده را با مواد خنثي جذب كنيد و آنها را در ظروف مخصوص دفع مواد زائد بريزيد

اگر نياز است ، مواد باقي مانده را با يك محلول رقيق مانند كربنات سديم خنثي نمایید

در صورت پخش زیاد اسید سولفوریک

مايع خورنده نشت یافته را بدون ايجاد خطر و به طور ايمن كنترل نمایید

با خاك خشك ، ماسه و يا مواد غير آتش گير مواد نشت شده را جذب كنيد

مایع نشت یافته را به هیچ وجه در داخل ظرف آب نريزيد

به مواد نشت شده دست نزنيد و با آن تماس نداشته باشید

از پرده اسپري آب براي انحراف بخارات نشت شده استفاده نمایید

از اسپري آب براي براي كاهش نشت بخارات اين ماده در هوا استفاده كنيد

از ورود مواد نشت شده به فاضلاب ، زيرزمين و يا فضاهاي سربسته جلوگيري نمایید

در صورت لزوم يك خاكريز براي بند آوردن نشتي ایجاد کنید

جهت دفع صحيح اين ماده از افراد متخصص کمک بگیرید

مواد آلوده باقي مانده را با يك محلول رقيق مانند كربنات سديم خنثي كنيد

مراقب باشيد غلظت مواد در زمان نشت ، بيشتر از حد آستانه مجاز نباشد ، حد آستانه مجاز اين ماده را در برگه اطلاعات ايمني با الزامات محلي کنترل نمایید

احتیاط های عمومی

درب ظرف نگهدارنده اسید سولفوریک می بایست هميشه بسته باشد

ظرف محتوي اين ماده همواره خشك و بدون رطوبت باشد

از خوردن اين ماده اجتناب گردد

فرم گاز ، فيوم ، بخارات ، اسپري اسید سولفوریک را به هیچ وجه استنشاق ننماييد

هرگز به ظرف محتوي اين ماده آب اضافه ننمایید

در صورتي كه تهويه محیطی به خوبي صورت نمي گيرد از تجهيزات تنفسي مناسب استفاده نمایید

در صورت بلع اسید سولفوریک ، بلافاصله به پزشك مراجعه نمایید و ظرف يا برچسب آن را به پزشك نشان دهيد

از تماس اين ماده با چشم ها و پوست جلوگيري گردد

اين ماده را به دور از موادي كه با اسید سولفوریک ناسازگار هستند نگهداري كنيد

مواد ناسازگار با اسید سولفوریک شامل مواد اكسيد كننده ، مواد كاهنده ، مواد آتش گير و مواد آلي ، فلزات، اسيدها، قلياها و رطوبت می باشند

در خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری باید دقت نمود. که اسید سولفوریک سبب خوردگي سطوح فلزي می شود .به همین جهت نیز در يك ظرف فلزي و يا درام با پوشش تخته فيبر و با پوشش داخلي پلي اتيلني نگهداري شود

شرایط ناپایداری

موادي كه با اسید سولفوریک ناسازگارند ، اگر در معرض اين ماده قرار گيرند ، يك شرايط ناپايدار را ايجاد مي نمایند ساير شرايطي كه اين ماده را ناپايدار مي كنند عبارتند از گرماي بيش ازحد ، مواد آتش گير ، مواد آلي ، مواجهه با رطوبت هوا و يا آب ، اكسيد كننده ها ، آمين ها و قلياها

جهت رقیق نمودن ، هميشه آب را به اسيدها اضافه كنيد و نه اسيد را به آب

روش های صحیح ذخیره و انبار کردن جهت خرید اسید سولفوریک 98 درصد آبکاری

به دور از رطوبت و بخارات نگهداری گردد زیرا به شدت با آب واکنش می دهد

درب ظرف محتوي اسید سولفوریک به خوبي بسته و پلمپ گردد

ظرف محتوي اين ماده را در محيطي خنك و با تهويه مناسب انبار نمایید

بالاتر از دماي 23 درجه سانتيگراد ( 73.4 درجه فارنهايت ) انبار نگردد

درون ظرف فلزي و يا درام با پوشش تخته فيبر و با پوشش داخلي پلي اتيلني نگهداري شود

 

 

خرید اسید سولفوریک 98 درصد کشاورزی

خرید اسید سولفوریک 98 درصد کشاورزی

 

منبع: https://fa.wikipedia.org/

سیستم اشتراک ویژه

سامانه ای پویا برای دسترسی به محتوی اختصاصی سایت

پیشنهاد مشاوران برای مطالعه

بهترین کارگروه توسعه سازمان

با افرادی که به دنبال شما هستند ، مخفی کاری نکنید

برای موفقیت سازمانی کافیست یکبار از خدمات مشاوره ای ما استفاده کنید